2021 YILI İMALAT SANAYİSİ TEKNİK DESTEK PROGRAMI Eylül-Ekim Dönemi Değerlendirme Sonuçları İlanı

Ajansımız tarafından yürütülen 2021 Yılı İmalat Sanayisi Teknik Destek Programı Eylül-Ekim Dönemi kapsamında kabul edilen başvuruların değerlendirme süreci tamamlanmıştır.

Program kapsamında Ajansımıza Hatay ilinden ise 1 adet proje başvurusu yapılmıştır. Yapılan değerlendirme sonrasında Hatay ilinden 1 adet proje destek almaya hak kazanmıştır.

İller

Başvuru Sayısı

Başarılı Proje Sayısı

Hatay

1

1

Kahramanmaraş

0

0

Osmaniye

0

0

TOPLAM

1

1

 

No Referans No Dönem Proje Adı Başvuru Sahibi Adı İl İlçe
1 TR63/21/TD-ÖZEL/0015 5 Şampiyon Filtre Paz. Tic. Ve San. A.ş İşletmesinin Mevcut Durumunun Belirlenmesi Şampiyon Filtre Hatay İskenderun

 

Değerlendirme, rehberde açıkça ifade edilen tercih edilmeyen konular vb. hususlar yanında, 2021 Yılı İmalat Sanayisi Teknik Destek Program Rehberinde açıklanan Ön İnceleme Kontrol Listesi ve Değerlendirme Tablosu çerçevesinde sonuçlandırılmıştır.

Başarılı başvurular, Ajansımız personeli tarafından ya da zorunlu hallerde hizmet alımı yolu ile uygulanacaktır. Uygulamada ihtiyaca göre benzer konudaki başvurular Ajans tarafından belirlenecek yer ve zamanda birleştirilerek uygulanabilecektir.

Destek almaya hak kazanan Başvuru Sahiplerinin sözleşme imzalama ve uygulama sürecine ilişkin gerekli bildirimler, Ajans internet sayfasından yapılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla ilan olunur.

Kahramanmaraş Yatırım Destek Ofisi

Yenişehir Mah. 74002. Sokak Bina No:3 46100 Dulkadiroğlu Kahramanmaraş

DOĞAKA Destek Hattı

0344 231 14 17